MT48-570080-11DG
search
  • MT48-570080-11DG
MT48-570080-11DG
Include TVA Livrare in 5-7 zile lucratoare
Sursa alimentare 57V/0.8A.
Cantitate
Se aduce la comanda in 4-7 zile, in functie de stoc furnizor !
  Taxa Timbru Verde
este inclusa in pretul produsului
MT48-570080-11DG are o sursă de alimentare de 57 V, 0,8 A. Face parte din conceptul GPEN, care oferă toate avantajele GPON, dar utilizează soluții Ethernet bine dovedite, simple și ieftine.
MT48-570080-11DG permite utilizarea de cabluri Ethernet lungi și mai multe unități GPER.
MT48-570080-11DG
Fisa tehnica
Curent Iesire
0.8A
Tensiune Iesire
57V